Reklama przedsięwzieć 1

VII MISTRZOSTWA POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW ALARMOWYCH.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. w ramach Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń Technicznych SECUREX 2024, Polska Izba Systemów Alarmowych (PISA) wspólnie z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi (MTP), wraca do organizacji Mistrzostw Polski Instalatorów Systemów Alarmowych.

Drużyny do uczestnictwa w VII Mistrzostwach Polski Instalatorów Systemów Alarmowych mogli zgłaszać wszyscy przedsiębiorcy, w których zakresie działalności jest projektowanie lub wykonawstwo i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych.
Po eliminacjach przeprowadzonych w lutym i marcu br. do udziału w wielkim finale zakwalifikowało się sześć drużyn.

Finał VII Mistrzostwach Polski Instalatorów Systemów Alarmowych zostanie rozegrany
w dniu 24 kwietnia 2024 r., godz. 10.00 podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2024 (pawilon 6).

Jako kontynuacja Mistrzostw ponownie będziemy starać się zainteresować młodzież poznańskich szkół technicznych najnowocześniejszymi rozwiązaniami, przeprowadzając
w dniu 25 kwietnia 2024 r. kolejną edycję programu „MTP i PISA dla przyszłych profesjonalistów”.

Ta prezentacja, połączona z mini zawodami i konkursami dla publiczności, będzie wyśmienitą okazją do poszerzenia wiedzy o zabezpieczeniach technicznych i motywacją do ich wykorzystywania w budowaniu własnego systemu bezpieczeństwa.

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń Technicznych SECUREX 2024, a w tym
i nasze wydarzenia, będą okazją do zaprezentowania najnowszych rozwiązań w branży zabezpieczeń technicznych, do promocji firm oraz jakości proponowanych usług
i produktów, a także do edukacji i podniesienia świadomości odbiorców naszych ofert.

Do zobaczenia na targach SECUREX 2024, Mistrzostwach oraz pozostałych wydarzeniach współorganizowanych przez Polską Izbę Systemów Alarmowych.

Waldemar Bejgier

Dyrektor Biura PISA

Pin It