Firma Spy Shop w lutym br. otworzyła nowy sklep przy ulicy Śniadeckich 19 w Bydgoszczy. To już 7 sklep w Polsce. W ofercie klienci znajdą miedzy innymi specjalistyczne podsłuchy, sprzęt do kontrinwigilacji, lokalizatory GPS, mini kamery, noktowizory, fotopułapki, ale też alkomaty i gadżety szpiegowskie.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia nowego sklepu
Spy Shop
Śniadeckich 19, Bydgoszcz
tel. 52 346 64 64,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sieć sklepów Spy Shop obecna jest na polskim rynku od 2007 roku i specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego służącego do inwigilacji i kontrinwigilacji, a także do pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia. Asortyment to podsłuchy i dyktafony, kamery, lokalizatory GPS, oprogramowanie do monitorowania komputera i telefonu, a także wykrywacze kamer i podsłuchów oraz alkomaty i akcesoria do samoobrony. Spy Shop świadczy również usługi detektywistyczne, odzyskiwanie danych, rekonstrukcje nagrań oraz kalibrację alkomatów. Stacjonarne sklepy znajdują się w 7 miastach – w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni, Bydgoszczy a także we Wrocławiu. Spy Shop prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego www.spyshop.pl. Firma współpracuje z instytucjami rządowymi, służbami porządku publicznego, kancelariami prawnymi, agencjami detektywistycznymi i ochrony.
Spy Shop prowadzi także największego bloga detektywistycznego o technologii, szpiegowaniu i bezpieczeństwie.

Informacja prasowa

Pin It