alt

Magazyn GIT-SECURITY opublikował listę zwycięzców corocznego konkursu o nagrody dla wyjątkowych produktów security, organizowanego przez niemieckojęzyczne wydanie pod nazwą GIT SICHERHEIT.

Ponad 75 tys. czytelników drukowanych edycji czasopisma oraz jej internetowych odpowiedników GIT-SICHERHEIT.de, GIT-SECURITY.com i PRO-4-PRO.com wybierało zwycięzców AWARD SECURITY GIT 2013 w następujących kategoriach:

  • Automatyka bezpieczeństwa;
  • Ochrona przeciwpożarowa i przeciwwybuchowa – bezpieczeństwo przemysłowe;
  • Telewizja dozorowa CCTV;
  • Kontrola dostępu, sygnalizacja włamania i napadu oraz ochrona perymetryczna;
  • Zarządzanie bezpieczeństwem.

Do konkursu mogły przystąpić firmy będące producentem, dystrybutorem lub dostawcą usług w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób oraz mienia.

Wśród zwycięzców znalazły się m.in. firmy: Nedap z systemem AEOS Intrusion Detection, Axis Communications: z kamerą kopułkową Axis P364-LVE i Mobotix z kamerą S14 Flex Mount Flexible Double Hemispheric, czy Esserz centralą Compact Fire Alarm Control.

    

alt

Kamera S14 Flex Mount Flexible Double Hemispheric dostępna jest w dwóch wersjach mono (S14M) oraz dual (S14D), miniaturowe obiektywy zapewniają elastyczność gwarantującą szerokie możliwości zastosowań. Na przykład S14D może być wyposażona w dwa niezależne obiektywy hemisferyczne oraz mikrofon, które są połączone za pomocą kabla z korpusem głównym- obudową. Sprawia to, że możliwe jest całkowite zabezpieczenie, dwóch pomieszczeń zlokalizowanych obok siebie lub nad sobą, tylko jednym niezawodnym zestawem S14D. Płaska konstrukcja poszczególnych modułów oznacza, że S14 to rozwiązanie szczególnie dobrze nadające się do zastosowania w hotelach, bankach i sklepach detalicznych. Kamera S14 jest zgodna z normą DIN EN 50155, dzięki czemu jest absolutnie niezawodne, a także doskonale nadaje się do zastosowań mobilnych np. w autobusie lub pociągu, a nawet w innych ekstremalnych warunkach.

 

   

Więcej informacji na stronie GIT SECURITY

Prospekt informacyjny

Informacja prasowa

Pin It