Wydarzenia

AXIS konkurs

Start konkursu "Bezpieczny Zaułek"

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń w ramach konkursu "Bezpieczny Zaułek". 

Współpracujesz z miastami liczącymi powyżej 50.000 mieszkańców?

Jeśli tak, to poniższa informacja jest skierowana do Ciebie.

​​​​​​Postanowiliśmy uruchomić konkurs ,,Bezpieczny Zaułek” dedykowany gminom miejskim oraz miejsko- wiejskim, które chciałyby zapewnić lepszą ochronę swoim mieszkańcom. W ramach projektu gminy mogą zgłaszać miejsca w swojej okolicy wymagające lepszego dozoru . Nagrodą w konkursie jest inteligentne rozwiązanie bezpieczeństwa zaprojektowane indywidualnie do potrzeb wybranego miejsca i jego mieszkańców. Zgłoszenia przyjmowane będą do 14 kwietnia b.r. 

Organizatorem konkursu "Bezpieczny zaułek" jest firma AXIS Communications.

Szczegółowe informacje:https://www.bezpiecznyzaulek.pl/

 

Schrack zdjęcie

PODSUMOWANIE

W dniach 12 – 13 października 2022 roku, w Hotelu Windsor w Jachrance, po raz dziewiąty odbyła się kolejna, rekordowa edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego – Schrack Seconet i Partnerzy. Organizatorzy gościli podczas tego wyjątkowego wydarzenia edukacyjnego przedstawicieli branży systemów bezpieczeństwa: inwestorów, generalnych wykonawców, rzeczoznawców, projektantów, instalatorów oraz pozostałych uczestników rynku. W największym w branży szkoleniu wzięło udział prawie 600 osób!

PHOTO Roger

W dniach 17 – 19 października 2022 r. w Paprotni k. Warszawy odbyła się V edycja Ogólnopolskiego Kongresu Naukowo-Technicznego — SAFE PLACE 2022.

wiezienie22 bannery 950x200

II Centralna Konferencja i Targi Służby Więziennej - #WIĘZIENNICTWO 2022.

W dniach 26-27 października 2022 r. na terenie Targów Lublin odbędzie się 2 edycja Centralnej Konferencji i Targów #Wieziennictwo2022 pod patronatami Ministra Sprawiedliwości i Dyrektora Generalnego Służby Więziennej. Organizatorami tego specjalistycznego wydarzenia są Targi Lublin SA oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Głównym patronem i partnerem instytucjonalnym jest Służba Więzienna, której problematyka ma być w trakcie wydarzenia omawiana. Konferencji towarzyszą targi sprzętu i technologii, które mają zastosowanie w infrastrukturze technicznej więziennictwa. Głównym patronem medialnym wydarzenia jest portal Defence24.pl i InfoSecurity24.pl

dziękujemy za udział 20SPIN

20 lat tradycji i zaufania branży niskich prądów, czyli podsumowanie jubileuszowej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych!

W dniach 28 – 29 września 2022 w wyjątkowym obiekcie – Hotelu Bania Thermal &Ski - zlokalizowanym w malowniczym zakątku Polski tuż u podnóża Tatr, w Białce Tatrzańskiej odbyła się 20 edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

baner BMS

 

Projekt BMS 2022: powrót do wydarzenia stacjonarnego!

23 – 24 listopada 2022 r. w Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowym Pałac i Folwark Łochów odbędzie się ósma już edycja ogólnopolskiej konferencji Projekt BMS 2022.

Baner 23 KBO

23. Konferencja Branży Ochrony odbędzie się 6 i 7 października br. w Hotelu  Windsor, Jachrance koło Warszawy.

Po raz kolejny kilkuset uczestników reprezentujących branże ochrony, ekspertów z dziedziny security, instytucji bezpieczeństwa, przedsiębiorców z sektora ochrony i zabezpieczeń, a także reprezentanci samorządów lokalnych spotkają się w Jachrance, by omówić: „Rolę samorządu w zapewnieniu bezpieczeństwa lokalnego”.

banery itp 11
VII Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” - podsumowanie.
Bezpieczeństwo energetyczne, transformacja energetyczna, gospodarka wodorowa, morska energetyka wiatrowa, energetyka jądrowa, zmiany w globalnej polityce energetycznej w skutek wojny w Ukrainie, zrównoważony rozwój oraz historia sektora energii to tematy, które zdominowały VII Konferencję Naukową „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju” odbywającą się w dniach 12 i 13 września w Rzeszowie.

banerschrack

 

 

logo SCHRACK

REJESTRACJA

12 -13 października 2022

IX edycja Ogólnopolskich Dni Zintegrowanych Systemów Bezpieczeństwa Pożarowego

– Schrack Seconet i Partnerzy.

INFORMACJA O POGRZEBIE

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 września 2022 roku zmarł w wieku 71 lat Śp. Dariusz Cygankiewicz.

Msza żałobna odprawiona zostania 13 września 2022 roku o godzinie 11.00 w Kościele Św. Antoniego w Gliwicach.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się po Mszy Świętej na Cmentarzu Centralnym w Gliwicach.