6 marca 2015 roku w malowniczym hotelu REMES w Opalenicy pod Poznaniem odbyła się Konferencja „Nowości 2015” zorganizowana przez firmę SATEL dla dystrybutorów oraz przedstawicieli branżowej prasy. W konferencji uczestniczyło ponad 100 gości.

 

Firma SATEL podczas spotkania zaprezentowała aktualną strategię produktową firmy oraz plany na przyszłość. Oprócz prezentacji najnowszych produktów, uczestnicy konferencji mieli okazję posłuchać opinii zagranicznych dystrybutorów firmy SATEL podczas wideokonferencji. Połączono się m.in. z dystrybutorami z Włoch i Brukseli.

 

Uczestnicy podczas pierwszej części konferencji mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, które poszerzyły ofertę SATEL. Wśród nich przede wszystkim znalazła się centrala alarmowa VERSA Plus, oferująca imponujący zestaw cech i funkcjonalności, które dotychczas dostępne były wyłącznie poprzez zastosowanie kilku odrębnych urządzeń. Jej płyta główna integruje moduły: ETHM, GSM, INT-VG, INT-AV oraz dialer PSTN, dzięki czemu zapewnia skuteczne przekazywanie informacji aż trzema kanałami komunikacyjnymi. Oferuje także wygodną obsługę m.in. poprzez dedykowany, w pełni bezprzewodowy manipulator VERSA-LCDM-WRL, a także aplikację mobilną VERSA CONTROL, której próbkę możliwości zaprezentowano podczas konferencji. Funkcjonalność aplikacji spotkała się z żywym zainteresowaniem uczestników.

 

Wygodna obsługa i rozbudowana funkcjonalność wynika także z samej budowy centrali VERSA Plus. Jej bogate wyposażenie umożliwia stworzenie systemu przewodowego lub bezprzewodowego, a także hybrydowego, łączącego obie te formy instalacji. VERSA Plus współpracuje także z ACU-120 i ACU-270, kontrolerami nowej generacji, które oferują uzyskanie doskonałego zasięgu działania urządzeń z rodziny ABAX – nawet do 500 m w terenie otwartym. VERSA Plus to jedyna na rynku tak kompaktowa centrala alarmowa. Możliwości przez nią oferowane docenili dystrybutorzy zagraniczni, m.in. z Włoch i z Belgii, którzy mieli już możliwość zapoznania się z tym urządzeniem. Swoimi opiniami podzielili się oni z uczestnikami konferencji podczas telekonferencji przeprowadzonej na żywo poprzez Skype’a. Podkreślali fakt, że dzięki swojej wszechstronności i elastyczności nowa centrala VERSA Plus wpisuje się idealnie w potrzeby i oczekiwania klientów, niezależnie od tego, z jakiego są oni kraju.

 

Podczas konferencji zaprezentowane zostały również zapowiedzi produktowe, czyli urządzenia, które zostaną wprowadzone do sprzedaży w roku 2015. Rozwiązania te wzbogacą szeroką ofertę produktową SATEL, uzupełniając ją o kolejne zaawansowane elementy inteligentnych systemów alarmowych.

 

Kolejna część spotkania poświęcona była kierunkom rozwoju firmy SATEL. Przedstawiono przyszłościowe rozwiązania, których oczekują klienci zarówno z rynku polskiego, jak i z całego świata. Omawiane zagadnienia spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony zgromadzonych gości, co miało przełożenie także na ich aktywne uczestnictwo w panelu dyskusyjnym, podczas którego nie zabrakło także licznych pytań do właścicieli firmy.

 

 

Na podstawie inf. SATEL

Fot. K. Dąbrowska

Pin It