Picture1

NADZÓR 360° I APLIKACJE AI NA BRZEGU SIECI: I-PRO PRZEDSTAWIA NAJBARDZIEJ INTELIGENTNE KAMERY FISHEYE NA ŚWIECIE.

 

Dzięki sześciu nowym modelom kamer serii S firma i-PRO przenosi sztuczną inteligencję na brzeg sieci i poza nią

Kilka dni temu firma i-PRO, mająca swoje korzenie w Panasonic, wykonała kolejny ważny krok w kierunku popularyzacji sztucznej inteligencji na rynku kamer bezpieczeństwa, wprowadzając do swojej serii S najinteligentniejsze na świecie kamery typu fisheye 360° z wbudowanymi funkcjami sztucznej inteligencji.

Nowe urządzenia są pierwszymi w serii S, które mogą obsługiwać do 3 aplikacji głębokiego uczenia jednocześnie, ustanawiając tym samym nowy punkt odniesienia w standardowej gamie kamer bezpieczeństwa. Dzięki temu stają się one inteligentnymi dodatkami, bez których biznes się nie obędzie. Kamery mogą uruchamiać aplikacje z preinstalowanego pakietu oprogramowania analitycznego i-PRO Analytic Software for Business Intelligence, a także inne ważne systemy, takie jak Privacy Guard oraz aplikacje innych firm stworzone przy użyciu otwartego zestawu Software Development Kit.

Pakiet zawiera bezpłatną analitykę opartą na sztucznej inteligencji, która może być wykorzystywana do wykrywania ruchu, mapowania ciepła, liczenia osób i pojazdów oraz rozpoznawania zatorów, na przykład gdy klienci stoją w kolejce w sklepie. Wykorzystanie potężnych możliwości sztucznej inteligencji w połączeniu z wysokiej jakości obrazami 360° aż do krawędzi kadru sprawia, że analityka w czasie rzeczywistym jest niezwykle skuteczna i znacznie dokładniejsza. Pomaga uniknąć tradycyjnych problemów, takich jak nierozróżnianie dwóch osób idących blisko siebie.

Aby jak najlepiej wykorzystać wygenerowane dane, użytkownicy mogą łatwo zarządzać i wizualizować dane analityczne z wielu kamer i-PRO, w połączeniu z bezpłatną wtyczką i-PRO Multi-AI System obsługującą alarmy pochodzące z urządzeń i-PRO, na łatwym w obsłudze i intuicyjnym pulpicie nawigacyjnym, wraz z systemem zarządzania sygnałem wizyjnym. Otwartość na standardowe protokoły przemysłowe, takie jak ONVIF i MQTT, umożliwia również podłączenie do pulpitów nawigacyjnych innych firm.

Dzięki nowym urządzeniom w serii S rozszerzamy naszą strategię zapewniania większego i łatwiejszego dostępu do korzyści płynących ze stosowania sztucznej inteligencji. Jednocześnie klienci mają możliwość dostosowania potężnego sprzętu za pomocą aplikacji głębokiego uczenia na krawędzi i zwiększenia dokładności analizy. Dzięki rozszerzonej możliwości uruchamiania trzech aplikacji przesuwamy nowy standard w dziedzinie bezpieczeństwa jeszcze dalej i zapewniamy elastyczność w dostosowywaniu naszego otwartego sprzętu do indywidualnych potrzeb każdej organizacji – czy to w zakresie CCTV, czy innych innowacji biznesowych – komentuje Wanda Nijholt, Manager Marketing and Communications w i-PRO EMEA.

6 nowych kamer „fisheye” z serii S będzie dostępnych od grudnia 2021 roku.

Model

Nazwa

Strona produktu

WV-S4176

12MP Indoor Fisheye Camera

https://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s4176

WV-S4176L

12MP Outdoor Fisheye Camera

https://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s4576l

WV-S4176LM

12MP Mobile Outdoor Fisheye Camera

https://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s4576lm

WV-S4156

5MP Indoor Fisheye Camera

https://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s4156

WV-S4156L

5MP Outdoor Fisheye Camera

https://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s4556l

WV-S4156LM

5MP Mobile Outdoor Fisheye Camera

https://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s4556lm

O i-PRO

i-PRO EMEA jest wiodącym producentem kamer bezpieczeństwa łączącym ponad 60 lat branżowego know-how w dostarczaniu najwyższych standardów produktów z innowacyjną otwartą technologią, taką jak AI, przy jednoczesnym poszanowaniu bezpieczeństwa danych i GDPR. Firma została założona w 2021 roku w ramach przeniesienia działalności z firmy Panasonic w Europie, ma siedzibę w Amsterdamie i jest częścią globalnej sieci firm i-PRO Co., Ltd. z siedzibą w Japonii (Panasonic i-PRO Sensing Solutions Co., Ltd. do końca marca 2022 roku).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://i-pro.com/eu/en/surveillance

Pin It