Axis CommuniationsDrodzy Sympatycy Axisa,

z przyjemnością zapraszamy na spotkanie Axis Partners' Day 2017, które odbędzie się się 13 września 2017 roku w Sali Concept 13, w Domu Handlowym VITKAC w Warszawie.

Tak jak w roku ubiegłym, pragniemy, żeby nasza konferencja stała się platformą do spotkania i wymiany informacji zarówno dla partnerów jak i dystrybutorów Axis Communications.

Podczas spotkania omówimy wyniki programu partnerskiego Axis w 2017 roku, podsumujemy przeprowadzone działania i projekty, a także przedstawimy plany strategiczne na nadchodzący rok. Podzielimy się informacjami na temat nowości technicznych i nowych produktów. W Axis wierzymy, że wiedza i dogłębna analiza są podstawą budowania sukcesu, dlatego będziemy mieli przyjemność zaprosić eksperta rynku security, który przedstawi badania i prognozy w odniesieniu do strategii i technik sprzedaży.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą: Anna Forsberg – Dyrektor Regionalna na Europę Wschodnią oraz ekspert techniczny ds. rozwoju produktów Axis.

Jak zwykle przewidziana loteria zapewni dreszczyk emocji na koniec naszego spotkania. Do wygrania bowiem będą kamery Axisa.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim.

Z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z Państwem,
Jakub Kozak wraz z polskim zespołem Axis Communications

Szczegółowy program i formularz rejestracyjny dostępny na stronie www.axis.com

 AXIS Partners Day 2017

Pin It