altZapraszamy Państwa do skorzystania z konsultacji firmy OFFICER PROTECTOR

OFFICER PROTECTOR to innowacyjna usługa prawna, której celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego i specjalistycznej ochrony prawnej funkcjonariuszom służb mundurowych.

To także gwarancja udziału adwokata w postępowaniach toczonych przeciwko funkcjonariuszom w związku z wykonywanym zawodem.

Oferta skierowana jest do wszystkich służb mundurowych i dotyczy ochrony prawnej funkcjonariusza w związku ze służbą.

 

CHARAKTERYSTYKA: Nowatorskie i wyjątkowo atrakcyjne pakiety ochrony prawnej dla funkcjonariuszy służb mundurowych, opracowane prze adwokatów i ekspertów w konsultacji z czynnymi i byłymi policjantami oraz innym przedstawicielami służb.
TAKTYKA DZIAŁANIA: Zrób analizę ryzyka swojej codziennej służby. Wejdź na stronę officerprotector.pl. Zapoznaj się z ofertą i warunkami Umowy. Wykonaj kolejne kroki według instrukcji. Po 10 minutach osiągnąłeś/ełaś założony CEL.


WNIOSKI: Błąd jest rzeczą ludzką, ale to nie znaczy, że zostajesz sam z jego konsekwencjami. Nie ma dnia żeby nie było pościgów, dynamicznych wejść do mieszkań, pomówień o przyjęcie łapówki, uszkodzenia mienia podczas wykonywania czynności i innych specyficznych sytuacji w twojej służbie. To jest Ryzyko, które determinuje zagrożenie dla ciebie i w konsekwencji dla twojej rodziny. Dzięki wybranemu przez ciebie pakietowi „OFFICER PROTECTOR" masz swojego adwokata już do 24 h od chwili powiadomienia o problemie, a jak wiesz, początek sprawy jest kluczowy dla dalszego jej przebiegu. Włóż między „bajki" myśli, które w nas kołatają: „Mnie to nie dotyczy, mnie to nie spotka...", kieruj się racjonalnym i zdrowo rozsądkowym podejściem do swojego życia.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie www.officerprotector.pl

oraz na na FB: facebook.com/officerprotector

alt

 

Pin It