SGU – Storm Gray Unit – to firma, która powstała z powołania i potrzeby odpowiedzialności za życie, zdrowie i mienie. Postanowiliśmy rozszerzyć tradycyjne podejście do ochrony i wprowadzić własne, nowatorskie rozwiązania. Dążymy do tego, aby przejąć możliwie największą odpowiedzialność za bezpieczeństwo interesów Klienta. Dzięki temu możemy działać w trybie natychmiastowym i faktycznie zapewniać bezpieczeństwo. Na czym polega przyjęcie odpowiedzialności?

SGU midSGU – uświadamiamy, zabezpieczamy, informujemy

Naszą najwyższą wartością jest bezpieczeństwo. Chcemy realizować ją jak najlepiej. Dlatego nie odchodzimy od tradycyjnych rozwiązań, lecz je doskonalimy. Jesteśmy pionierami w dziedzinie inteligentnych systemów bezpieczeństwa pracy i biznesu. Nasza wiedza, doświadczenie w służbach wojskowych oraz policji sprawia, że potrafimy realnie ocenić zagrożenia i określać ryzyko, zanim dojdzie do niebezpiecznych sytuacji. Jednocześnie w porozumieniu z Klientem ustalamy dopasowany do jego potrzeb, indywidualny sposób zapewniania bezpieczeństwa pracy i biznesu, przez co optymalizujemy koszty ponoszone przez Klienta.

Naszym celem jest nie tylko ochrona życia, mienia i biznesu, ale również pomoc w zakresie pojęcia wagi faktycznego bezpieczeństwa. Pragniemy, by nasi Klienci rozumieli, co może stanowić dla nich zagrożenie oraz jak stosować prewencję zamiast interwencji w celu zabezpieczenia swoich interesów. Naszą największą bronią jest informacja. Dzięki niej realizujemy wszystkie działania z niezwykłą skutecznością. Wiedza to klucz do bezpieczeństwa, a my łączymy ją z nowoczesnymi technologiami. W XXI wieku informacja jest tym, czym były paliwa kopalne na początku XX wieku.

Sprawdź więcej informacji o SGU – Storm Gray Unit

Nowoczesne technologie zapewniające bezpieczeństwo

W SGU kreujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania opierające się na nowoczesnych technologiach. Tworzymy własną elektronikę. Dzięki nim zapewniamy niezawodność. W naszej służbie bezpieczeństwu łączymy przede wszystkim umiejętności, zaangażowanie wyjątkowych Ludzi tworzących SGU z technologią typu: sztuczna inteligencja (AI) oraz internet rzeczy (IoT). Realizując działania dla Klientów z ich pomocą, jesteśmy w stanie zapewnić faktyczne bezpieczeństwo życia, zdrowia, mienia i biznesu. Dzięki współpracy Operatorów z nowoczesnymi technologiami reagujemy w czasie rzeczywistym na zagrożenia. Działamy prewencyjnie, co pozwala nam realnie służyć interesom Klienta.

SGU dodatkowe min

SOVA i VIKI – niezawodne połączenie

Jak wspomnieliśmy, w SGU łączymy zespół wyjątkowych Ludzi z nowoczesnymi technologiami. Doskonałym przykładem takich działań jest współpraca Operatora z systemem VIKI oraz SOVA. Dzięki nim możemy zapewnić Klientom więcej w zakresie bezpieczeństwa ich interesów. System VIKI, czyli Video Interactive Kinetic Intelligence, odpowiada za analizę obrazu z kamer. Jest w stanie dostrzec nieprawidłowości w chronionym obiekcie, stosowaniu się do zasad BHP, a także niepożądanych zdarzeń i obecności osób trzecich w danym obszarze.

System SOVA, czyli System Ochrony Video Audio, zapewnia całodobową ochronę wskazanego przez Klienta obszaru. Wystarczy jedno urządzenie IoT, zamiast kilku sprzętów monitorujących, by zyskać pełną kontrolę i przyjąć odpowiedzialność za bezpieczeństwo. Gdzie w tym wszystkim jest pierwiastek człowieka? Nad każdym z tych systemów czuwa wykwalifikowany Operator w Całodobowym Centrum Operacyjnym SGU. Kiedy dochodzi do sytuacji możliwego zagrożenia, reaguje w czasie rzeczywistym. Jedno z rozwiązań to przekazanie dyspozycji, która uaktywnia głośny sygnał alarmowy, a następnie wydaje komunikat audio odstraszający złodzieja lub nakazujący stosowanie się do zasad BHP. Jeżeli zdalne działania nie przynoszą oczekiwanych efektów, przychodzi czas na fizyczną interwencję.

Przewaga SGU nad klasyczną ochroną

W SGU zapewniamy wiele więcej niż klasyczną ochronę i monitoring wizyjny. Stawiamy przede wszystkim na odpowiedzialność i skuteczność w myśl zasady: „DOWODZISZ – ODPOWIADASZ”. Przez przyjęcie odpowiedzialności – na przykład za awarię zasilania AC czy brak Internetu w obiekcie Klienta. Poprzez połączenie: działań wyjątkowego zespołu oraz nowoczesnych technologii, Klient otrzymuje faktyczne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa swojego biznesu. Gwarantujemy realną ocenę ryzyka oraz zapotrzebowania na Ochronę za pośrednictwem naszego zespołu Operatorów z VIKI i systemem SOVA. Czasami Klient dysponuje rozwiązaniem spełniającym swoją podstawową rolę w ochronie obiektu. W takim przypadku doradzamy, co można usprawnić, jak zmniejszyć ryzyko, nie wprowadzając naszych rozwiązań. Bezpieczeństwo to służba i życie według zasad win – win. Poprzez reagowanie w czasie rzeczywistym, a także skuteczne działania prewencyjne Klient otrzymuje usługę Premium i kluczowym jest, by służba pełniona przez SGU w bezpieczeństwie pracy i biznesu była „skrojona” na miarę ryzyka i potrzeb Klienta.

Nasze rozwiązania możemy wprowadzić w takich obszarach jak: tereny miejskie, osiedla i nieruchomości, biznes i budownictwo.

Dlaczego SGU to dobry wybór?

Przyjmując odpowiedzialność na zasadzie „DOWODZISZ – ODPOWIADASZ”, dajemy świadectwo, że: BEZPIECZEŃTWO TO SŁUŻBA I ŻYCIE WEDŁUG ZASAD WIN – WIN. Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań, dlatego stosujemy umowy efektu. Wprowadzamy zasadę Proof of Concept, dzięki której Klient może nas sprawdzić w realnych działaniach przez 30 dni z pełnego zakresu usług Ochrony w cenie 1 PLN. Jednym, o co prosimy w razie niespełnienia oczekiwań, jest wypełnienie formularza: Exit Interview. Znajduje się w nim miejsce na udzielenie wskazówek, co powinniśmy poprawić w naszej służbie Bezpieczeństwu Pracy i Biznesu, by w przyszłości mieć większą świadomość potrzeb Klienta i rynku.

Sprawdź więcej informacji na temat oferty: SGU – monitoring wizyjny!

 

Pin It